MÕNUS KOHAKE!

KÜLAKESKUS

Metsanurme külakeskus paikneb ühe vanima talu, Rehemetsa, maadel.  Keskuse peahooneks on MTÜ Metsanurme poolt taastatud vana REHEHOONE. Renoveeritud hoones on erinevate sündmuste korraldamiseks sobilik KAMINARUUM, mis mahutab kuni 55 inimest. II korrusel paikneb mittetulundusühingu "peakontor" ja  koduloomuuseumi ekspositsiooniruum, mida saab kasutada ka erinevate seminaride ja koolituste läbiviimiseks.
     
 
Fotod: kontsert rehehoone ees; varjude mäng vabaõhupaviljoni esisel, mänguline ala
 
     
Külakeskuse alal levib traadita internet WiFi. 
Külakeskuse kompleksi kuulub ka avar KÜLAVÄLJAK, kus võimalus telkida, grillipidusid ja kokkutulekuid pidada.  Eestimaa vihmaste ilmade puhuks on rajatud VABAÕHULAVA, tõelist külaelu idülli pakub suur KÜLAKIIK ja väiksematele mõeldes on rajatud loodusesse sobiv MÄNGUVÄLJAK, mida täiendavad vigursaagijate poolt valmistatud puuskulptuurid. Suveõhtutel on populaarne ka  rannavõrkpalli- ja korvPALLIPLATS. Väike TEHISMÄGI sulandub suvisesse rohelusse, talvel on aga kelgumäena aktiivses kasutuses.
2004. aasta augustis oli MTÜ Metsanurme võõrustajaks Vabariigi Presidendile Arnold Rüütlile ja proua Ingrid Rüütlile. Presidendi visiiti  jäi meenutama kaunis nahkköites külalisteraamat. Aasta hiljem, juulis 2005, külastas Metsanurme küla ja siinset keskust Riigikogu esinanine Ene Ergma. Mõlemat riigivisiiti tähistavad külakeskuse õuele istutatud pärnapuud.                          
Külakeskus-koduloomuuseum on lähte-ja lõpp-punktiks ka Metsanurme- Üksnurme ajaloo-ja loodusõpperajale (MATKARADA), mis tutvustab koduümbruse vahelduvat loodust ning aja-ja kultuurilooga seonduvat.

Erinevaid võimalusi pakub MTÜ Metsanurme poolt hallatav külakeskus ja matkarada lisaks kohalikele ka kõigile külalistele. Kui omal täpset ideed ei ole, siis aitavad parimat lahendust leida meie poolt pakutavad erinevad paketid. Helista 5306 5503 või kirjuta metsanurme@gmail.com   ja uuri järele! Vaata pilte GALERIIST!

 

 
Self guided audio tour app image